Ár:
24.490 Ft
Cikkszám: 410191133
Elérhetőség: Raktáron, mehet a kosárba
Max Verstappen Red Bull RB15-ös versenyautója, mellyel megnyerte a 2019-es Osztrák Nagydíjat
Menny.:db

Voltak szórakoztató futamok a 2019-es idényben, de talán mind közül kiemelkedik az izgalmakkal és káosszal teli német nagydíj, amit Max Verstappen nyert meg a Red Bull RB15-sel. Ez volt a holland pályafutásának hetedik futamgyőzelme. A német nagydíjat 2019. július 28-án rendezték meg a Hockenheimringen. A szombati időmérő edzésen a fiatal holland a második pozíciót szerezte meg Hamilton mögött és bizakodva várhatta a vasárnapi futamot. A verseny napján a mezőny vizes pályán rajtolt el, amit nem Verstappen kapott el a legjobban, hiszen visszacsúszott a negyedik helyre. Úgy nézett ki, hogy a 33-as rajtszámú Red Bull-t még az ág is húzza, amikor is a verseny 26. körében a még kissé nedves pályán slick gumikkal megpördült. Aztán végül mégiscsak rámosolygot a szerencse, mert a változó körülmények között többen is kiestek és a beérkező Safety Car is alaposan felforgatta a mezőnyt. Verstappen az élen találta magát és csak egy újabb Safety Car fázis alatt csúszott ki a kezéből a vezető hely, amikor is Stroll elé került, de az újraindítás után nem sokkal meg is előzte a kanadait és ezek után már nem is engedte ki a győzelmet a kezei közül. Max Verstappen és az Aston Martin Red Bull Racing F1 Team idénybeli második győzelmüket aratták a szezon egyik legfordulatosabb futamán. A Minichamps 1:18-as részletgazdag modellje ennek a nem mindennapi versenynek állít emléket.